Hibe kredileri nasıl alınır ?

Hibe kredi nasıl alınır?
Hibe Kredi Alma Stratejileri

Hibe kredi nasıl alınır ve nerden alınır?

Pekçok kişi kosgeb hibe kredisine başvurarak hibe kredi almak için ilk önce internetten, 'hibe kredileri nasıl alınır' şeklinde bir arayış içine girer.

Hemen söyleyelim hibe kredi almak için http://www.kosgeb.gov.tr adresini ziyaret ederek hibe kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Fakat Hibe kredi almak için bilmeniz gereken en önemli nokta hibe kredi başvurusu yapmak değil!
Pekçok kişi hemen Kosgeb'e hibe kredi almak için bilinçsiz bir şekilde formları doldurur ve hibe kredinin onaylanacağını zanneder.

Malesef durum bu şekilde değildir!
Kosgeb veri tabanına bir defa kaydolursunuz ve Kosgeb en ufak bir hatayı bile kabul etmeyerek hibe kredinizle ilgili hiç bir şekilde siz geri dönüş bilgisi dahi vermez.Bununla kalmayarak koşulları düzeltip tekrar başvurunuzuda onaylamaz. (bazı durumlar dışında).

Peki hibe krediyi sorunsuz bir şekilde nasıl onaylanmasını sağlarız ve hibe kredi alabiliriz?

Bunun için birçok kişi hibe kredi danışmanlarına giderek yüzlerce hatta binlerce TL ödeyerek nasıl hibe kredi alacaklarını öğrenirler.

Elbette hibe kredi almak için ilk önce bir danışmanlık bürosuna gitmeniz en doğru olanıdır.Fakat bu çok pahalı bir yöntemdir.

Zaten danışmanlık bürolarına verecek o kadar paramız olsa kendimiz bir iş kurarız! diyorsanız ozaman size Hibe kredi alma stratejilerini adım adım anlatan ve ve ücretsiz danışmanlık hizmetide veren Hibe krediler kitabını önerebiliriz.

Hibe krediler e-kitabı ile geri ödemesi olmayan hibe kredileri nasıl alınacağını adım adım anlatan ve kosgeb veri tabanına nasıl kayıt olacağınızı ve hibe kredi başvurusu nasıl yapılır ve hibe kredinizin onaylanması için olmazsa olmaz çok önemli sırları vererek size danışmanlık yapan bir başucu rehberidir.

Üstelik Hibe krediler e-kitabı aldığınızda ayrıca ücretsiz danışmanlık hizmeti verilerek aldığınız hibe kredinizden herhangi bir talepte bulunulmuyor. Yani danışmanlığı ücretsiz olarak alıyorsunuz.

Son söz olarak hibe kredi başvurusu yapmadan önce mutlaka bu kitabı okuyun ve kitaptaki stratejiyi uygulayın.
Hibe krediler e-kitap kullananlar,2015-2016 yılında Kosgeb girişimcilik programı ile milyonlarca TL hibe aldı ve yüzlerce girişimci iş planını destekledi.

Hibe krediler kitabı pdf formatında dijital bir e-kitap olduğu için saat gecenin 3ü bile olsa hemen bilgisayarınıza indirerek okumaya ve uygulamaya başlayabilirsiniz.

Hibe krediler kitabı resmi sitesini ziyaret etmek için tıklayınız
35 yorum:

 1. mehmet turna10 Ekim 2012 02:50

  İş yerini büyütmek için hibe kredisi nasıl alınır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşinizi yada işyerinizi büyütmek için hibe kredi alabilirsiniz.Hibe krediler almak için bazı prosedürler var ve burada yazılamayacak şekilde uzun... bu işin uzmanı olan bir danışmandan destek almak olası yapacağınız hataları engelleyecektir.Bunun için Hibe Krediler Kitabını öneriyoruz.

   Sil
 2. mali müşvarilik bürosu açacak bir bayanım onada kredi alabiliyormuyum

  YanıtlaSil
 3. benim hayalimdeki proje beşyüzbinlira maliyeti var başlangıçta yine bu hibe krediden yararlanabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maliyeti önemli değil proje önemli olan.Projen kayda değerse yararlanabilirsin.

   Sil
 4. tekstil işi ile ugraşıyorum ve perde sektöründeyim bir dükkan devralmayı düşünüyorum bunun için bana kredi verirlermi teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. slm.ticari taksi plakasında bu kredi geçerlimidir acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. malesef.fakat ticari taksi ile ilgili farklı bir projeniz olursa olur

   Sil
 6. köfte dükkanı açmak istiyorum onun içinde alabilir miyim? faizli mi bu kredi? atıyorum 15-20 bin gibi bir para çekersek nasıl geri ödeme yapıyoruz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Girişimci desteği alabilirsiniz.

   Sil
  2. bin metre yer im var mantar yetistirecem
   prejem hazir besyuz binlirya ihtiyacim var alabilirmiyim

   Sil
 7. yeni girişimci olarak zahirecilik ve ekipmanları üzerine nasıl destek alırım

  YanıtlaSil
 8. zahirecilik üzere nasıl destek kullanırım

  YanıtlaSil
 9. s.a ben şuanda bir iş kurmak için bir adım attım . ama maddi yönden sıkıntım var
  yapmak isdedigim iş ise orman ürünleri adı altında sıfır palet ve sandık yük kafesi vb
  sizinde bildiginiz üzere günlük hayatımızda büyük sevkiyatlar için insan gücünü azaltmak amaçlı yardımcı bir gereçtir. ama ben nasıl maddi yönden destek alabilirim .Bilgilendirirseniz sevinirim . kolay gelsin iyi çalışmalar.
  saygılarımla.

  YanıtlaSil
 10. Kres acmak istiyorum alabilirmiyim hibe

  YanıtlaSil
 11. ilk defa iş kurcam dünya mutfağı adı altında cafe restorant tarzı bir işletme açmak istiyorum gerekli ahcım ve elemanlarım var ama sermayem yok bunun için hibe alma şansım nedir ?

  YanıtlaSil
 12. türkiyede olmayan bir şeyi yaptım bunun için destek alabilirmiyim herkes dışardan getirirken ben aynı özellikte olanı türkiyede yaptım ve bunu deneyen çok insan olmasına rağmen kimse benim gibi başarılı olamadı sizce destek alabilirmiyim admin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli ziyaretcilerimiz;Takdir edersiniz ki herkese tek tek cevap vermek mümkün değil.Sitenin amacı zaten iş kurmak ve hibe kredi almak isteyenlere yol gösterici olarak kuruldu.Lütfen Sık Sorulan Sorular bölümüne bakınız.

   Sil
 13. lahmacun fırını açmak istiyorum ilk defa.bir liram bile yok ama iş yapacağımı düşünüyorum.bana verirlermi

  YanıtlaSil
 14. Mrb memurda bu kredilerden yararlanabilir mi? Tesvik yada hibe

  YanıtlaSil
 15. Yeniden pide salonu acmk istyrum hibe alabilirmiyim

  YanıtlaSil
 16. Mrh hibe kredisini ziraat bankası veriyor ve bn bugün başvurduğumda bnden teminat ipotek göstermemi istediler.peki hibe bunun neresinde çok merak ediyorum

  YanıtlaSil
 17. Temizlik Şirketi açmak istiyorum

  YanıtlaSil
 18. ekmek fırını pastane tarzı bir yer acmak istiyorum bunun için hibe kredisi veriliyormu

  YanıtlaSil
 19. Ormanda ağaç kesimi yapıyorum işimi büyütmek için hibe kredi alabilir miyim

  YanıtlaSil
 20. merhabalar ben evhanimiyim ve kucuk bir hediye dukkani acmak istiyorum kredi alabilirmiyim bunun icin?

  YanıtlaSil
 21. Ben firin acmak istiyorum 150 bin tl lik ama hic param yok bana hibe kredi olur mu ?

  YanıtlaSil
 22. Selam aleykum iyi çalışmalar OTO KİRALAMA işi kurmayı düşünüyorum bu işe hibe kredi veriliyor mu acaba ?admin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet veriliyor.Detaylı bilgi için Hibe Danışmanlık sayfasına bakabilirsiniz.

   Sil
 23. Merhabalar Kendim ziraat mühendisiyim ve yeni mezunum.İyi tarım uygulamaları kapsamında bir iyi tarım şirketi kurmak istiyorum. Aynı zamanda çiftçilerin kontrolünü yaparken toprak ve bitki analizlerini yapacağım bir tarımsal analiz Laboratuvarı kurmak istiyorum.Ancak bir sermayem yok. İyi tarım şirketinde 1 yıllık işletme masrafrafları tahmini 100-120 bin TL ancak Gıda tarım ve hayvancılık Bakanlığı 1 üretim sezonu sonunda yani 12 ay sonra çiftçiye ödediği 50TL/da paranın % 30 nu şirket alıyor. Yani şirketin ilk yılki masrafları şirket sahibi tarafından karşılanıyor.Bunun dışında tarımsal analiz Laboratuvarı kurulum maliyeti 250-350 bin TL arasında değişiyor Acaba bu konularda hibe desteği var mı. Yararlanabilirmiyiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet projenize hibe desteği alabilirsiniz.Fakat gelişigüzel bir başvuru yapmayın! Bilinçli bir şekilde hareket ederek başarılı bir başvuru yaparsanız projenize destek çıkar.Bununda kendine göre prosedürleri var.
   Bu yazımı dikkatlice incelerseniz kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz:http://hibekredinasilalinir.blogspot.com.tr/2015/12/hibe-kredi-nasl-alnr-2016.html

   Sil
 24. Bn mandıra açmak istiyorum hibe kredi nasıl alabiliriz ve verilen kredi de bir sınır varmı

  YanıtlaSil
 25. Bn mandıra açmak istiyorum hibe kredi nasıl alabiliriz ve verilen kredi de bir sınır varmı

  YanıtlaSil