Hibe Kredi Nasıl Alınır? 2016


Merhabalar, bu yazımızda devletten hibe kredi nasıl alınır? konusu hakkındaki sorularınıza cevap vereceğiz.Ayrıca hibe kredi almak isteyenlerin alternatifi olan iki hizmetin, hibe krediler kitabı ve hibe danışmanlık şirketleri arasındaki farkı karşılaştıracağız.Bu iki alternatifin eksi ve artı taraflarını, ve sizin için hangisinin uygun olacağının cevaplarını vermeye çalışacağız.Sorunsuz Şekilde Hibe Kredi Nasıl Alınır ve Stratejileri Nelerdir?

Pek çok kişi günün birinde işini büyütmek yada kendi işini kurmak ister.Sürekli olarak kafasında projeler geliştirir,hayaller kurar, fakat bunları bir türlü hayata geçirmeye cesaret edemez yada destek bulamaz.Kısacası bunun için yeterli sermayesi yoktur.

Bahsettiğim kişi size tanıdık geldi mi..?Devletin iş kurmak ve işini büyütmek isteyenlere hibe ve kredi verdiğini artık duydunuz ve sizde bundan faydalanmaya karar verdiniz.Pek çoğunuzun buraya gelme ve yazıyı okuma sebebi “hibe kredi nasıl alınır?” sorusunun cevabını bulmak değil mi?

İşte tamda yerine geldiğinize emin olabilirsiniz, sözü fazla uzatmadan konumuza dönelim.Devletin girişimci vatandaşlara verdiği hibe krediler ve destekler günden güne artıyor.Fakat pek çok esnaf ve girişimci insanımız, devletten hibe kredi nasıl alınır? bilmiyor.Bu işin yasal prosedürünü ve sürecin nasıl işlediği hakkında bilgisi olmadığı için devletin sağladığı devlet hibe kredi imkanından yararlanamıyor.Halbuki hibe kredi almak için KOSGEB’in resmi sitesinden form doldurmanız yeterlidir.Fakat...!


Kosgeb kredi nasıl alınır
Kosgeb Hibe Kredi Nasıl Alınır?

Hibe kredi almanın sırrı başvuru yapmada değildir!.Daha önceleri bunun örneklerini bir çok kez tecrübe ettik.Hibe kredi almak isteyenler hemen özensiz ve bilinçsiz bir şekilde Kosgeb'in resmi internette sitesine giderek, hibe kredi alma formlarını dolduruyor.Böylece hibe kredi alacağını zannediyor.Fakat gerçekte devletten hibe alnmak böyle kolay değildir.KOSGEB veri tabanına kayıt olduğunuzda yapacağınız en ufak bir hatada başvurunuz iptal olur.Ayrıca daha kötü tarafı ise koşullarınızı düzelterek yapacağınız ikinci başvurunun kabul edilmesi bile imkansız hale gelebilir.Yani sonsuza kadar bir daha hibe kredi alamazsınız.Bütün bu anlattıklarımıza rağmen hibe kredi almak için sakın karamsarlığa kapılmayın!.Yazının ilerleyen bölümlerinde kolayca hibe kredi almanın sırrını paylaşacağız.

İşte size bir örnek:Hibe kredi nasıl alınır? sorusunun cevabı projenizin mükemmel olması ve başvuru sırasında atacağınız adımların stratejisidir.

İşte burada devreye işin ehli bir uzman devreye giriyor.Bunun için karşımıza, yazının başında bahsettiğim iki yol çıkıyor.

Hibe kredi nasıl alınır 20161- Hibe Danışmanlık Firmaları
2-Hibe Kredi Rehber Kitabı


Şimdi hibe kredi almak için bu hizmetleri önce tanıyalım,sonra karşılaştıralım;Hibe Krediler Kitabı
Kibe krediler kitabı
Hibe Sermaye Alım Kılavuzu

Bu kaynak hibe kredi nereden ve nasıl alınır, bilmeyenler için adım adım yol göstermek amacıyla yazılmış dijital bir e-kitaptır.

Hibe kredi başvurusu nasıl yapılacağını adım adım anlatan bu kitap,bunun dışında başvurunuzun onaylanması için girişimcilere, pek çok sırları da veriyor.

Oldukça sade yalın bir anlatımı olan kitap ile etkili yöntem ve stratejilerle tanışarak, sizi sonuca götürecek en kestirme yolları öğreniyorsunuz.Ayrıca;


 • Kitaptaki tüm bilgiler, yasal dayanağı olan güvenilir verilerden oluşuyor.
 • Kitabı aldığınızda, ücretsiz olarak “Hibe Kredisi Danışmanlığı” kazanıyorsunuz.
 • Hibe kredi alma aşamasında ilgili sorularınızı 7/24 cevaplayan bir ekibiniz oluyor..
 • Kitaptaki bilgiler güncellendikçe, bu güncellemeler aynı anda ve ücretsiz olarak sizin e-posta adresinize de gönderiliyor.Bunların içinde bana göre en önemlisi ise sunduğu ücretsiz hibe danışmanlık hizmetidir.

Hibe krediler kitabının fiyatı 89 TL’dir

Hibe Krediler Kitabının Detaylı İnceleme İçin Tıklayınız

Hibe Danışmanlık Şirketleri:

Hibe danışmanlık hizmeti  veren şirket bürolarından hibe kredi nasıl alınır  konusunda eğitim alabilirsiniz.Bunu dışında sizlere hibe başvurunuz hakkında danışmanlık hizmeti de veriler.Hibe danışmanlık şirketleri size verdikleri bu hizmet karşılığında sizden alacağınız 50 bin TL hibe kredide en düşük 2000 tl komisyon istemektedirler .Bunun dışında görüşmeye gittiğinizde hibe alım prosedürlerini anlatan bir kitabı 200 liraya sattıklarını da belirtelim. Üstelik hibe krediniz onaylanmasa da dahi bu ücreti alıyorlar.Peki siz hangi yolu seçmelisiniz?Hibe kredi nasıl alınır 2016
Hibe kredi nasıl alınır ve stratejileri nelerdir?İsterseniz bunu cevabını vermek için hibe kredi almada başvuracağınız bu iki hizmetin artı ve eksilerini değerlendirelim;Hibe danışmanlık firmaları avantajı:

        ·     Yüz yüze görüşmekHibe danışmanlık firmalarının dezavantajları:

·       Maliyetli Yüksek.Firmanın danışmanlık ücreti, alacağınız 50000 tl hibe kredi de yaklaşık 2 bin-3 bin tl danışmalık payı alınıyor.

·       Verdikleri kılavuz kitabın fiyatı 200 tl.

·       Her şehirde hibe danışmanlık firmaları bulunmuyor.

Hibe krediler kitabının dezavantajları

       ·         Sadece e-kitap şeklinde olması

       ·       Yazılım tabanlı olduğu için bilgisayar ve internet bağlantısı gerekmesi

Hibe krediler kitabı avantajları

·       Ücretsiz danışmanlık

·       Zamandan tasarruf

·       Sürekli güncellenmesi

·       Düşük maliyet (sadece 89 tl)

                            Hibe kredi almada başvuracağınız bu iki hizmetin de  artı ve eksi yönlerini anlattık.Karar Mercii Siz'siniz…Yani “ben bire bir görüşmek istiyorum alacağım hibe kredinin 2-3 bin lirasını gözden çıkarıyorum” . “Bulunduğum şehirde zaten hibe danışmanlık firmaları var” derseniz ,danışmanlık firmalarından faydalanabilirsiniz.Yok eğer

“Ben hibe danışmanlık firmalarına o kadar para vermem.”

“Hibe krediler kitabının dijital bir e-kitap olması benim için sorun değil.”

“Zaten ücretsiz danışmanlık hizmeti bunda da var.”

“Neden hibe danışmanlık firmalarına daha fazla para ödeyeyim ki” diyorsanız.

Hibe krediler kitabın satın alabilirsiniz.Hayallerimiz olmasa geleceğimizde olmazdı. Buraya kadar okuduğunuza göre hepiniz bir iş kurma ve kendi işinizin patronu olma yada işini büyütme hayalindeki kişilersiniz. Öyle değil mi?Bu yüzden…Bana göre ; “Az masrafla çok iş” mantığıyla düşünürsek Hibe krediler kitabı ağır basıyor.Çünkü aradaki fiyat farkını ve içeriklerini karşılaştırıldığımız zaman oldukça fazladır.Yani neden bu fiyat farkını ödeyesinizki.Bu aradaki farkı, işinizde başka amaçlar için değerlendirebilirsiniz. Şayet Hibe krediler kitabının yukarıda bahsettiğimiz dezavantajları benim için sorun teşkil etmiyor diyorsanız biz hibekredinasilalinir.blogspot.com sitesi olarak sizlere Hibe krediler kitabını öneriyoruz.Şimdi buradan itibaren hibe krediler kitabını biraz daha detaylı bir şekilde inceleyelim.Ve kitabı almak isteyenlerin aklına takılan bazı sorulara cevap verelim.Hibe Krediler Kitabını Neden Almalıyım? Dilerseniz bunları maddeler halinde açıklayalım.


 • Kitapta, “Hibe Kredi Nasıl Alınır?” sorusuna, çok açık ve net yanıtlar bulacaksınız.
 • Yüzde yüz sermaye bulmanızı sağlar.
 • Zamandan tasarruf edecek ve hemen harekete geçeceksiniz.
 • Sistemin nasıl işlediğini, hiçbir soruya yer bırakmayacak şekilde basit ve yalın bir şekilde öğreneceksiniz.
 • Sayfalarca mevzuat ve maddelerden kurtulacaksınız.
 • Etkili yöntem ve stratejilerle tanışacak, sizi sonuca götürecek en kestirme yolları öğreneceksiniz!
 • Kitapta ulaşacağınız tüm bilgiler, yasal dayanağı olan güvenilir verilerden oluşacak.
 • Kitabı alarak, ücretsiz “Hibe Kredi Danışmanlık Hizmeti” kazanacaksınız.
 • Kitapla ilgili sorularınızı 7/24 cevaplayan bir ekibiniz olacak..
 • Kitaptaki bilgiler güncellendikçe, bu güncellemeler aynı anda ve ücretsiz olarak sizin e-posta adresinize de postalanacak.
 • Hibe danışmanlık büroları gibi %15-%20 komisyon yok.
 • Evet tüm bunların hepsine 89,00 liraya sahip olacaksınız.


Özetle hibe danışmanlık firmalarının sağladığı  danışmanlık hizmetine kitapla beraber tümüne sahip oluyorsunuz.Hediye kitaplar ve Ücretsiz Hibe danışmanlık almak için Tıklayın…

Hibe Krediler Kitabı Yorumları

Hibe krediler rehber kılavuzu alarak devletten hibe kredi kullananlardan bazılarının yorumlarını sizlerle paylaşmakta yarar var.

Hibe kredi alanlar
Hibe krediler kitabı ile hibe kredi alanlar


hibe kredi nasıl alınır 2016-2017

Kosgeb kredi alanlar


Hayvancılık kredisi
Devlet destekli hayvancılık kredisi nasıl alınır?

Gördüğünüz gibi,bu yorumların dışında internette herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadık.Daha önceleri sitemizi ziyaret eden pek çok kişi bizim tavsiye ettiğimiz Hibe ve krediler kitabını satın aldı ve hiç birinden herhangi bir şikayet gelmedi.Bilakis teşekkür edenler olduğunu belirtelim. Sonuç olarak; Devletten Hibe Kredi almak konusunda bize en çok sorulan sektör hayvancılık kredisi.Çünkü daha önce hayvancılık kredisi olarak çok yüksek miktarlarda hibe ve kredi verildi.

(Örnek Saliha Batı).


 Hibe krediler kitabı ile birlikte hayvancılık kredisi ve diğer tüm sektörler hakkında hibe kredi alma stratejileri bulunmaktadır.

Resimli olarak adım adım anlatılan bu stratejilerle siz de hibe sermayenizi alıp projenizi hayata geçirebileceksiniz.Daha ne bekliyorsunuz? Artık kendi işinizin patronu olma zamanı gelmedi mi?

Devlet Hibe Destekleri
Devlet hibe ve destekleri ile kendi işinizin patronu olun!


Kendi İşinizin Patronu Olmak İçin Tıklayın.

Şimdiden Başarılar.                

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder